?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Хоцьки - ідилія природи!!!

Хоцьки - це невелике селище в київській області Переяслав-Хмельницького району. Хоцьки мають свою історію, селище засноване в середині ХVIстоліття і якщо вас цікавить більш детальна інформація ви можете знайти її в вікіпедії. Але нас більше цікавить саме природа  поблизу селища.Під Хоцьками ми маємо на увазі ліси та берегову лінію Канівського водосховища, що простяглись від села Циблі і до дороги на Канів ( на лівому березі Дніпра).

Ліси вздовж водосховища простягаються на відстань близько 16 км з півночі на південь , та 5 км з заходу на схід ( в широких місцях). Ліс здебільшого  змішаний, переважають дуби. Поблизу берегової лінії переважно ростуть сосни. Ліс  в Хоцьках неймовірно гарний, перехрестя просік, доріг, стежок дозволяють отримати максимум задоволення від поїздки.  Грунт  в лісах та поблизу берегової лінії піщаний, що суттєво ускладнює пересування на велосипеді.  Між селищем Циблі та Хоцьки, з траси є з'їзд (Білозерське лісництво) на неймовірно хорошу, асфальтовану, лісову дорогу  яка веде до нових санаторіїв. Також зауважимо, що в грибний сезон  в Хоцьках можна відвести душу  в "тихому полюванні".

Фауна Канівського водосховища та прилеглих лісів дуже багата. В лісах водиться величезне розмаїття птахів та звірів . На деякі види полюють. Для любителів риболовлі радимо  прихопити з собою снасті.Берегова лінія водосховища  піщана. Береги  круті, перепад висот в середньому 4-5 метрів,  практично скрізь є досить зручні спуски до води.  Поблизу берега водосховище мілке, треба пройти добру сотню метрів щоби пірнути  з головою.  Поблизу берега глибина здебільшого близько 30-50 см. В сонячні дні на мілині вода швидко прогрівається і відпочинок стає ще більш комфортним.  Вода чиста, хоча на жаль трапляється сміття та скло ( будьте обережні).

Для любителів заходів сонця Хоцьки стануть одним з улюблених місць!!! Сонце сідає "в воду", перетворюючи і без того дивовижні пейзажі в просто неймовірні красоти.Не зважаючи на те що Хоцьки досить популярне місце, та знайти пейзажне та зручне місце досить просто.

Веломаршрут через цей район ви можете знайти в статті  "Яготин -Миронівка (Канівське водосховище)"

Дістатись Села Хоцьки:
-  з Києва  маршрутки на Черкаси  ( від АС (метро Чернігівська ), АС Подол, АС (метро Харківська)
- з  Канева  маршрутки на Золотоношу  ( селище Озерище)

Для пересування лісами поблизу водосховища ми рекомендуємо користуватись картами з масштабом 1:500м
"Канівське водосховище" ціна від 20 грн.Приємного відпочинку!!!
МАНДРУЙТЕ!!!

 Читайте більше на Порталі мандрівника 

Profile

pidrukzak
pidrukzak

Latest Month

серпень 2012
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Розроблено LiveJournal.com
Designed by Tiffany Chow